O mně

Miluji psaní. Už na základce jsem patřil mezi nejlepší slohovkáře. Ve 14 mi došlo, že krom jedniček mohu dostávat i zaplaceno. Touha po slovech mě dovedla do redakce Doupěte. Přišla facka, začal jsem se učit opravdu psát. Pokračování na Mobilizujeme.cz formovalo mou kariéru. Bla bla bla

Víte co? Kašlu na klišé, o to tu nejde!

Jmenuji se Honza...

JSEM

👉 Sebevražedný optimista (určitě se spolu hodně nasmějeme, fakt)

👉 Zapálený sportovec (... aspoň občas)

👉 Nadějný mlaďoch (doufám)

UMÍM

SEDNOUT ZA POČÍTAČ

Respektive:

👉 psát poutavé texty plné informací (podepřu web, budu blogger, pošéfuji sociální sítě i mailing)

👉 zapojit rozum, ne jenom ego (k čemu je mi cool fráze, když nefunguje?!)

👉 zjistit, o čem píšu (nebudete můj jediný zdroj, nebojte...)

👉 vymýšlet slogany, které nedostanete z hlavy (cílovka to obvykle pozná i pohledem do peněženky...)

👉 spáchat korekce Vašich dokumentů (gramatika a slovosled umí zamotat hlavu, že?)

👉 opravit i neopravitelné (máte texty, které zpackal jiný koumák?)

V SEO branži jsem vyrostl. Projevilo se to na mně? Jasan!

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Copywriter by měl mít kromě psaní ještě jednu dovednost – umět si zamilovat produkt/služby, o kterých nikdy předtím neslyšel. Vše závisí na perfektním výzkumu a snaze pochopit nejen zadavatele, ale také cílovku. Dobrý copywriter tedy opravdu může psát o čemkoli. Musí si ale umět najít informace a vyvarovat se chybám. Ty se totiž v žádném případ neomlouvají.

Ne, mám počítač… Teď vážně – pracuji převážně sám, občas mi ale nafackuje sebereflexe. Nemyslete si, že jsem všeználek. Pokud něco nevím, raději se zeptám. Přece jen texty podložené informacemi od odborníků mají větší smysl…

Rozhodně možnost promlouvat k publiku. Rád nabízím formou promyšlených textů smysluplné produkty. Miluji rozšiřovat podložené informace nebo novinky. Prostě mě psaní baví a naplňuje!

Tak nějak, kde se naskytne. Projedu si internet, vyběhnu do ulic, dám si ledovou sprchu nebo valím do fitka. Většinou se objeví přesně ve chvíli, kdy ji nečekám. Ještě že mám aspoň krátkodobého pamatováka.

Takže: příjemný vztah, perfektní pochopení zadání, výjimečná spolupráce s klientem i externisty, vydřená kvalita, přesné dodržení termínů, zpětná odpovědnost za podaný výkon.